Soutěž o vstupenky do kina IMAX a Cinema City na film Liga spravedlnosti

souteze_cerveny_koberec_banner

Zachraňte svět po boku Justice League v kině IMAX.

 
 
 
Fanoušci Batmana, Wonder Womana a Supermana bezesporu již nemohli dospat, kdy se jejich oblíbení superhrdinové opět objeví v kině. Akční fantasy Liga spravedlnosti nám přináší nejen (na filmových plátnech) ostřílenou trojici, ale i Aquamana, Flashe a Cyborga. Jak dopadne jejich spolupráce? Zachrání svět? A opravdu se vrátí Superman? Pokud si chcete vychutnat všechny superhrdinské souboje do nejmenšího detailu, je kinosál IMAX ideální volbou. Při této příležitosti jsme pro vás, ve spolupráci se společnostní Cinema City, připravili soutěž o tři páry vstupenek do kina IMAX a multikina Cinema City

 

Každý ze tří výherců získa:

  • – dvě vstupenky do kina IMAX a Cinema City

Soutěžní otázka zní:

Jak zní název filmu Liga spravedlnosti v originále?“

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 16. 11. do 22. 11. 2017.

Pokud si nevíte rady, prozkoumejte stránku věnovanou filmu Thor: Ragnarok.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Synopse filmu Liga spravedlnosti:

Poháněný jeho obnovenou vírou v lidstvo a inspirován Supermanovým nesobeckým činem, se Bruce Wayne (Ben Affleck) spojí se svým nově nalezeným spojencem Dianou Prince (Gal Gadot), aby čelili ještě většímu nepříteli. Společně Batman a Wonder Woman pracují na tom, aby rychle našli a dali dohromady tým složený z nadlidí, se kterými by se mohli postavit této nově procitnuté hrozbě. Ale navzdory vytvoření této neslýchané ligy hrdinů – kterou tvoří Batman, Wonder Woman, Aquaman (Jason Momoa), Cyborg (Ray Fisher) a Flash (Ezra Miller) – už je možná příliš pozdě na záchranu planety před útokem katastrofických rozměrů. Tento příběh si můžete vychutnat v největším sále v IMAX a dále v multiplexech Cinema City po ČR, více informací o jednotlivých projekcích naleznete na www.cinemacity.cz.

Hrají: J.K. Simmons, Ciarán Hinds, Amy Adams, Jesse Eisenberg, Amber Heard, Robin Wright, Ben Affleck, Gal Gadot, Jeremy Irons, Henry Cavill, Connie Nielsen, Ezra Miller, Diane Lane, Billy Crudup, Samantha Jo, Kiersey Clemons, Lisa Loven Kongsli, Jason Momoa, Daniel Stisen, Eleanor Matsuura, Jolie Stanford, Andrea Vasiliou, Bern Collaco, Joe Morton, Ray Fisher, Erin Eliza Blevins, Suan-Li Ong, Tina Balthazar

Režie: Zack Snyder

Premiera v ČR: 16. 11. 2017 (Vertical Entertainment)

Pravidla soutěže o ceny s filmem Liga spravedlnosti:

1. Soutěž probíhá v období od 16. 11. 2017 do 22. 11. 2017 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovalo Cinema CIty.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dnů, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 16. 11. 2017

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací