Hvězdná soutěž o tři knihy Star Wars – Poslední z Jediů: Obrazový slovník

souteze_cerveny_koberec_banner

Staňte se odborníkem na film Star Wars: Poslední z Jediů.

 
 
Středa 13. prosince 2017 se stala svátkem všech fanoušků Hvezdných válek. V tento den totiž do vybraných kin v předpremiéře vstoupila osmá epizoda legendární filmové série, a to  Star Wars: Poslední z Jediů. Při příležitosti uvedení dlouho očekávaného snímku do kin, vám přinášíme soutěž o knížku, kterou by měl mít ve své knihovně každý milovník Star Wars. Publikace Star Wars – Poslední z Jediů: Obrazový slovník nám umožní proniknout do hlubin tamního vesmíru a dozvědět se vše o hrdinech, planetách, zvířatech a vesmírných lodích z nové epizody slavné vesmírné ságy Star Wars. Hru vám přinášíme ve spolupráci se společností Albatros Media a.s..

Každý ze tří výherců získá knihu Star Wars – Poslední z Jediů: Obrazový slovník:

  • Název: Star Wars – Poslední z Jediů: Obrazový slovník
  • Žánr: encyklopedie, sci-fi
  • Jazyk: český jazyk

Soutěžní otázka zní:

„Co budeme odhalovat ve filmu Star Wars: Poslední z Jediů?“

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 13. 12. 2017 do 19. 12. 2017.

Pokud si nevíte rady, prozkoumejte stránku věnovanou filmu Star Wars: Poslední z Jediů.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Anotace knihy Star Wars – Poslední z Jediů: Obrazový slovník:

V této knize plné zasvěcených informací a fotografií najdete vše, co potřebujete vědět o hrdinech, planetách, zvířatech a vesmírných lodích z nové epizody slavné vesmírné ságy Star Wars. Jsou zde osobní portréty všech důležitých postav, popisy zbraní, výstroje, vozidel a plavidel vojáků Prvního řádu i Odboje a ještě mnohem víc!

Žánr: encyklopedie, sci-fi

Nakladatelstvi: Egmont

Počet stran: 80 stran

Datum vydání: 18. 12. 2017

 

Synopse filmu Star Wars: Poslední z Jediů:

Ve filmu Star Wars: Poslední z Jediů od studia Lucasfilm pokračuje sága rodu Skywalkerů. Postavy předchozího filmu Star Wars: Síla se probouzí spolu s legendárními hrdiny galaxie prožívají strhující dobrodružství, během kterých odhalí prastará tajemství Síly a šokující události z minulosti.

Hrají: Domhnall Gleeson, Andy Serkis, Oscar Isaac, Benicio del Toro, Laura Dern, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Carrie Fisher, Mark Hamill, Gwendoline Christie, Billie Lourd, Gareth Edwards

Režie: Rian Johnson

Premiera v ČR: 14. 12. 2017 (Falcon) 

Pravidla soutěže o knihy Star Wars – Poslední z Jediů: Obrazový slovník:

1. Soutěž probíhá v období od 13. 12. 2017 do 19. 12. 2017 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala společnost Albatros Media a.s.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 13. 12. 2017

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací