Soutěž o 3 knihy Retro ČS 3 (Povolená) dovolená s podpisem autora Michala Petrova

souteze_cerveny_koberec_bannerKdo se vrátí do minulosti s Retrem ČS?

 
 
Vánoce a konec roku je časem, kdy vzpomínáme na to, co jsme v uplynulém roce prožili. Nemáte ale chuť ponořit se trochu více do minulosti? Kniha Retro ČS 3 (Povolená) dovolená autora Michala Petrova nám připomene, jaké to bylo cestovat za reálného socialismu. Abyste si cestu do minulosti mohli vychutnat na maximum, připravili jsme pro vás ve spolupráci s nakladatelstvím JOTA soutěž o tři publikace Retro ČS 3 (Povolená) dovolená s podpisem autora Michala Petrova.

Každý ze tří výherců získá knihu Retro ČS 3 (Povolená) dovolená s podpisem autora Michala Petrova :

  • – autor: Michal Petrov
  • – počet stran: 338
  • – formát: 230×250
  • – vazba: pevná

Soutěžní otázka zní:

„Čím byla slavnostně pokřtěna kniha Retro ČS 3 (Povolená) dovolená?“

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 15. 12. do 21. 12. 2017. Pokud si nevíte rady, začtěte se do článku ze křtu knihy Retro ČS 3 (Povolená) dovolená.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Anotace knihy Retro ČS 3 (Povolená) dovolená:

Jak jsme (ne)cestovali za reálného socialismu.
Jedinečná obrazová publikace o československém retrosvětě.​

V dalším pokračování knihy Retro ČS si čtenář konečně užije i trochu zaslouženého odpočinku, dokonce i neplánovaného. Expedice do časů socialismu startuje během uhelných prázdnin zkraje roku 1979, ale autor se jak textem, tak i již tradičně bohatým obrazovým doprovodem zaměřuje na trávení volného času a zejména cestování před tímto datem i po něm.

Třetím dílem se uzavírá úspěšný knižní cyklus, kterým Michal Petrov navázal na svůj televizní a později také rozhlasový projekt. Jako pamětník závěrečné fáze československého socialismu nabízí čtenářům vedle obecné informační hodnoty, za niž s prvním a druhým dílem získal ocenění odborníků, i řadu osobních postřehů.

Téma a jeho zpracování mu přinesly úspěch i u široké čtenářské obce – první dva díly trilogie Retro ČS se staly knižními bestsellery ve své kategorii.

Probuďte i s tím třetím své zasuté vzpomínky. Vydejte se na CESTU.

Autor: Michal Petrov

Počet stran: 338

Formát knihy: 230×250

Vazba: pevná

Nakladatelství: Jota

Pravidla soutěže Retro ČS 3 (Povolená) dovolená:

1. Soutěž probíhá v období od 15. 12. 2017 do 21. 12. 2017 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovalo nakladatelství JOTA, s.r.o..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 15. 12. 2017

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací