10 pravidel jak sbalit holku (2014)

Režie:
Premiéra v ČR: 20. 3. 2014 ()

Synopse: Hlavní hrdina nové filmové komedie Marek je typickým příkladem mladého mimoně, žijícího ve vlastním vesmíru. Je to chytrý a milý student astrofyziky, jehož největší láskou jsou nejen hvězdy, ale i horoskopy. Jeho dráhu mu však jednoho dne překříží dívka snů a Marek se zamiluje tak beznadějně, že ve škole není schopen ani udělat zkoušky.

V tento moment se do věci obouvají jeho odhodlaní přátelé. Rozhodnou se povolat na pomoc a zasvětit do Markových problémů jeho otce, který je úspěšným vydavatelem řady bestsellerů na téma: jak získat ženu. Společně pak začnou Markovi připravovat velkou strategickou hru, díky níž by se mu mělo podařit najít cestu k milované dívce. Tím mu však zadělali na nejeden veliký průšvih. Marek pod vedením otce a přátel absolvuje velmi svérázný kurz dívčí psychologie. Platí ovšem v životě těch 10 zaručených pravidel přesně podle knížek?

Filmová komedie 10 pravidel jak sbalit holku je novým snímkem tvůrce diváckých hitů Karla Janáka, autora úspěšných filmů Snowboarďáci a Rafťáci.

Recenze:
Humor komedie nezapře svůj „cizozemský“ původ a nijak to nevadí. Pro našince tak nastavuje dobrý kurz. Přinejmenším pasáže, kdy se Marek teprve pokouší Stephanii vůbec upozornit na svoji existenci, jsou konzistentně bohaté na gagy, hlavně situačního rázu. Údernost lehce poleví v prostředním dějství, kdy dojde na souboj samců mezi zdánlivě neduživým amatérem a donjuanem Filipem (Jakub Prachař).

(photo&video: )

Video

Galerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací