2 zbraně (2013)

2_zbrane_plakat
Režie:
Premiéra v ČR: 10. 10. 2013 ()

Synopse: Posledních 12 měsíců jsou agent Národního úřadu pro kontrolu obchodu s drogami Bobby Trench (Washington) a důstojník Americké námořní rozvědky Marcus Stigman (Wahlberg) i přes vzájemné antipatie odsouzeni nehnout se od sebe téměř na krok. Pracují v utajení jako členové drogového syndikátu a každý z nich svému partnerovi věří zhruba tolik jako zločincům, jejichž zadržením byli oba pověřeni. Když jejich pokus o proniknutí do mexického drogového kartelu a zabavení milionů dolarů selže, jsou Trench a Stigman svými nadřízenými ponecháni napospas osudu. Teď, když se je všichni snaží dostat za mříže nebo pohřbít, se mohou spoléhat pouze jeden na druhého. Jejich pronásledovatelé to ale nebudou mít jednoduché, protože když celé roky předstíráte, že patříte mezi padouchy, nemůžete se ubránit tomu, abyste se od nich něčemu nepřiučili.

Recenze:
I při své nekomplikovanosti mají 2 zbraně celkem uspokojivý děj, v němž hlavním hrdinům plány často těžce nevycházejí (což se divákům jistě zalíbí) a musejí se z nich nějak vystřílet (to je ještě lepší). Jenže samotné finále mohlo po strastiplné cestě alespoň trochu překvapit. Místo toho je příběh uzavřen nejjednodušším možným způsobem.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací