Angry Birds ve filmu (2016)

Film

angry_birds_ve_filmu_2016_plakat

Režie: ,


Premiéra v ČR: 12. 5. 2016 ()Oficiální synopse:
Film nás zavede na ostrov, kde žijí nelétaví, ale jinak velice šťastní ptáci. Až na pár výjimek. Ruďák, věčně vzteklý opeřenec, neposedný Žluťas a výbušný Bombas tvoří v tropickém ráji partičku neoblíbených outsiderů. Když však na ostrov dorazí záhadná zelená prasata, musí tahle nesourodá skupinka zjistit, co mají vepři za lubem a svůj ostrov před nimi zachránit.
(photo&video: )

Galerie

Galerie:
(photo&video: )

Video

Trailer:


Vánoční pozdrav od ptáčat:

(photo&video: )

Recenze

Recenze:
angry_birds_ve_filmu_2016_plakat

V prosinci roku 2009 se zrodil jeden velký fenomén, mobilní telefony ovládla hra Angry Birds. Jen málokdo alespoň jednou nenatáhl prak s naštvaným ptákem, nevystřelil ho prakticky do neznáma a nesnažil se zlikvidovat zelená nepřátelská prasata. Angry Birds si prošli mnoha variantami, dokonce se zapojili i do Hvězdných válek a celkově se pyšní více jak třemi miliardami stažení. Proto bylo jen otázkou času, kdy se tento herní fenomén objeví na filmovém plátně.


(photo&video: )

Články k filmu

Zobrazit všechny články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací