Annette (2021)

Režie:
Premiéra v ČR: 8. 7. 2021 ()

Synopse: Stand-up komik Henry (Adam Driver) se zamiluje do Ann (Marion Cotillard), světoznámé operní pěvkyně. Jejich život se obrátí naruby, když se jim narodí tajemná holčička Annette s výjimečným darem. Dlouho očekávaný muzikál vizionářského režiséra Leose Caraxe s hudbou kapely Sparks zahájí letošní ročník festivalu v Cannes. Diváky vezme na nevšední cestu plnou lásky, vášně a slávy.

Recenze:
Zpívající Adam Driver a podivná loutka. To je přesně Annette v pěti slovech. Tento podivný, ale působivý snímek se zrodil v hlavě francouzského režiséra Leose Caraxe a hudebníků a scenáristů Rona a Russella Maela (ze skupiny Sparks) a nedávno zahájil letošní filmový festival v Cannes. Je jasné, proč si ho organizátoři vybrali, je to vskutku velkolepá a nezapomenutelná podívaná. A to ať už v pozitivním smyslu slova, nebo tom negativním. Jedno je však jasné, Annette nikoho nenechá chladným, na tenhle film budou jeho diváci vzpomínat ještě dlouho.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací