Arthur (2011)

arthur_2011_poster
Režie:
Premiéra v ČR: DVD 7. 9. 2011 ()

Synopse: Russell Brand vytvořil po svém postavu roztomilého miliardáře Arthura Bacha, nezodpovědného sympaťáka, který celý život spoléhá na to, že ho z maléru vždycky dostanou dvě věci: jeho obrovské bohatství a celoživotní chůva Hobsonová (nositelka Oscara ®* Helen Mirren). Teď ho ale čeká osudová výzva: musí si vybrat mezi domluveným manželstvím s ambiciózní manažerkou Susan (Jennifer Garner), které by mu pojistilo jeho luxusní životní styl, a nejistou budoucností s tím, co se za peníze koupit nedá - jeho pravou láskou Naomi (Greta Gerwig). S nekonvenční pomocí Hobsonové podstoupí Arthur nejdražší riziko svého života a v nové verzi oscarové®* romantické komedie se naučí, co znamená být mužem.

Recenze:
Režisér Jason Winer v roce 2011 natočil remake oscarového filmu o rozmazleném dědici rodinného podniku a bohatství z roku 1981. Oprášil staré dialogy z Gordonova snímku, hlavní zápletku přešil na míru dnešní době, do role věčně opilého Arthura obsadil Russella Branda a moderní romantická pohádka byla na světě. A není tak úplně špatná.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací