Auta 3 (2017)

Režie:
Premiéra v ČR: 15. 6. 2017 ()

Synopse: Legendární závoďák Blesk McQueen (v původním znění Owen Wilson, v českém znění Richard Krajčo) z ničeho nic zjistí, že ho nová generace závodních aut poslala mimo závodní dráhu, kterou nade vše miluje. Zpátky do hry mu může pomoci pouze mladá talentovaná trenérka Cruz Ramirezová, která by sama chtěla prorazit, a vzpomínky na báječného Doktora Hudsona Horneta. Slavný závoďák s číslem 95 musí ve finále závodu o Zlatý píst všem dokázat, že nepatří do starého železa.

PŘEDFILM:
LOU, nový krátký film společnosti Pixar Animation Studios, který režíroval Dave Mullins, vypráví o krabici ztrát a nálezů, a neviditelných stvůrách, které se v ní ukrývají.

Recenze:
Je tu trojka populárních Aut. Po hledání skutečných hodnot na venkově a špionském pokračování se tentokrát vydáme zjistit, zda Blesk McQueen obstojí v konkurenci mladších a novějších aut, které využívají supermoderní technologie ke svým tréninkům a statistika jim hraje do karet. My ale víme, že když do toho, co máte rádi, dáte srdíčko a poctivost, jste vítěz. Tedy alespoň v pohádkách. A buďme rádi, že alespoň tam!

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací