Box (2009)

the_box_2009_poster
Režie:
Premiéra v ČR: 4. 2. 2010 ()

Synopse: Zmáčknout nebo nezmáčknout?

Tuto otázku si budete pokládat většinu filmu, ale i po opuštění kina. A hlavně, jak bych se zachoval já?

Norma Lewis (Cameron Diaz) je učitelka, která se snaží maskovat své tělesné postižení. Arthur Lewis (James Marsden) je vědec pracující pro NASA, jehož velkým snem je stát se kosmonautem a podívat se do vesmíru. Velice se milují a mají spolu syna Waltera. Jednoho rána najdou za dveřmi dřevěnou skříňku, která skrývá červený knoflík. Odpoledne je navštívý tajemný muž jménem Steward (Frank Langella) a nabídne jim jeden milion dolarů pokud knoflík stisknou, ale někde zemře osoba, kterou neznají, a která nezná je.

Recenze:
Pokud cítíte, že se celý snímek bude pohybovat na velice moralizující vlně, máte pravdu. Všechny ostatní vlny ale přináší tajemno, nadpřirozeno a mysterično.Ve filmu je velice dobrá atmosféra, místy je tak hustá, že by se dala krájet. Naopak několikrát prořídne natolik, že si chvíli připadáte jako v jiném filmu.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací