Creed II (2018)

Režie:
Premiéra v ČR: 22. 11. 2018 ()

Synopse: Adonis Creed (Michael B. Jordan) bojuje se životem i sám se sebou. Snaží se ze všech sil, aby se věnoval svým nejbližším a zároveň nezanedbával přípravu na důležitý souboj v ringu. Čeká ho silný soupeř, jehož jméno se navíc spojuje s dávným neštěstím v jeho rodině, a blížící se zápas bude proto nejen náročný, ale i velmi osobní. Spolu s Rockym (Sylvester Stallone) po svém boku se Adonis pokusí naplnit dávný odkaz a získat odpověď na otázku, za co se vyplatí bojovat. Creed II je filmem o návratu, který oživí vzpomínky a znovu připomene, co dělá šampióna šampiónem. Poselství zní jasně - nezáleží na tom, jak daleko ve svém životě dojdeš, tvá minulost a tvá rodina bude vždy s tebou.

Recenze:
Proč? Protože se na scénu vrací boxer Ivan Drago a s ním jeho syn Viktor. A ten vyzývá k boji čerstvého mistra světa Adonise Johnsona, přezdívaného Creed po svém zesnulém otci. Toho před třiceti lety zabil v krvavém zápase Drago starší. Tohle utkání tak dostává trochu hlubší podtext, je to souboj století, na který všichni čekali. Adonis má proti sobě nebezpečného nepřítele. Musí se však zamyslet, zda pojme toto střetnutí jako pomstu, nebo bude boxovat za něco více a vloží do toho srdce i hlavu. Naštěstí má však Adonis jednu nespornou výhodu oproti mladému Dragovi, po boku mu totiž, coby trenér, stojí sám Rocky Balboa.

(photo&video: )

Video
Trailer 1:

Galerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací