Cuky Luky Film (2017)

Film


Režie:


Premiéra v ČR: 18. 5. 2017 ()Oficiální synopse:
Cuky Luky Film Vám povypráví příběh začátku ztřeštěného kamarádství, které je navždy změní. Cuky (Peťa Polnišová) je neuznaná video-bloggerka, která touží po slávě a Luky (Zuzana Šebová) je naopak celebrita na výsluní, která má vše, co by si člověk mohl přát. Jedna věc ale přecejen chybí a tou je láska. Aby Luky získala muže svých snů, musí z obyčejné ženy z lidu vytvořit Miss. Co se však stane, když tou obyčejnou ženou bude právě expertka přes trapasy - Cuky?
(photo&video: )

Galerie

Galerie:
(photo&video: )

Video

Trailer:

(photo&video: )

Recenze

Recenze:

Dvě slovenské „kačeny“ Cuky (Petra Polnišová) a Luky (Zuzana Šebová) se proslavily prostřednictvím krátkých skečů v televizním pořadu Kredenc (něco jako naše Tele Tele), kde si berou na paškál povrchnost, materiálnost dnešní doby a svět celebrit. Po obrovském televizním úspěchu vytáhly Cuky a Luky drahými kameny vyzdobené mobily a odstartovaly svoji filmovou kariéru. Jsou ovšem diváci v kinech připraveni na tuto make-upem a podpatky vytuněnou dvojici?


(photo&video: )

Články k filmu

Zobrazit všechny články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací