Dávám tomu rok (2013)

davam_tomu_rok_2013_plakat
Režie:
Premiéra v ČR: 11. 4. 2013 ()

Synopse: Není to ještě ani rok, co měli svatbu jako z pohádky - a už se objevili první problémy. Přitom se zdálo, že jsou spolu Nat (Rose Byrne) a Josh (Rafe Spall), navzdory naprosto rozdílným povahám, skutečně šťastní. Rodina a přátelé si ale nikdy nemysleli, že jim to vydrží dlouho, a s blížícím se výročím svatby se zdá, že měli pravdu. Objevuje se totiž pokušení v podobě Joshovy bývalé přítelkyně Chloe (Anna Faris) a Natina nového, atraktivního amerického klienta Guye (Simon Baker). Ani jeden z manželů ovšem nechce být tím prvním, kdo to vzdá… Britská komedie od scénáristy filmů Borat a Bruno.

Recenze:
O největší dávku laciných, nezajímavých a povětšinou úchylných replik se postará Danny (Stephen Merchant). Trapně bude nejen nám v sále, ale i postavám na plátně. Pokladem snímku je manželská dvojice Naomi (Minnie Driver) a Hugh (Jason Flemyng), která nám naservíruje jedinečnou porci upřímného humoru. Jejich špičkování je opravdu kouzelné. Samotná ústřední čtveřice je tak trochu plochá a nezajímavá, než jak by se podle traileru mohlo zdát. Že se opravdu nemusí, poznáte jednoduše, ale že by je to k nově příchozím táhlo tak, že kvůli tomu hodí začínající manželství za hlavu? Když už, tak Josh je přesvědčivější než chladná Nat.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací