Deník komorné (2015)

Film

denik_komorne_2015_plakat

Režie:


Premiéra v ČR: 10. 3. 2016 ()Oficiální synopse:
„Podváděj a pracuj.”

Ambiciózní a krásná pokojská Célestine přijíždí na přelomu 19. a 20. století pracovat na francouzský venkov pro zámožnou rodinu Lanlairových. Musí se vyrovnat jak se sexuálními návrhy svého pána, tak i s nevrlou paní domu, která vládne v domácnosti pevnou rukou. Zároveň je ale fascinována Josephem ― tajuplným zahradníkem se sklony k antisemitismu. Po Jeanu Renoirovi a Luisu Buňuelovi je Benoît Jacquot už třetím režisérem, který zfilmoval slavný román Octava Mirbeaua Deník komorné.
(photo&video: )

Galerie

Galerie:
(photo&video: )

Video

Trailer:

(photo&video: )

Recenze

Recenze:
denik_komorne_2015_plakat

Každý z nás už viděl alespoň jeden film či seriál z (ne až tak) dávných dob, kde rozmazlené paničky peskovaly své poddané kvůli kdejaké prkotině, a dobře vychované služebné/kuchařky/zahradníci/podkoní beze slova plnili rozmary svých zaměstnavatelů jako roboti. Opravdu byl tento „druh“ lidí bez vůle a vlastního názoru? Tak to ani náhodou!


(photo&video: )

Články k filmu

Zobrazit všechny články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací