Drive Angry (2011)

drive_angry_2011_poster
Režie:
Premiéra v ČR: 3. 3. 2011 ()

Synopse: Milton, otrlý zločinec, uprchl z pekla za svou poslední šancí na vykoupení. V úmyslu má zastavit zločinecký kult, který zavraždil jeho dceru. Má tři dny na to, aby jim překazil obětování miminka jeho dcery při úplňku. Připojí se k němu mladá sexy číšnice, která nabídne Miltonovi své nadupané auto po ex-příteli.Ti dva jsou na celému kultu na stopě a sami přitom mají v patách policii. Horší ale je, že Miltona sleduje také záhadný zabiják, kterého poslal sám ďábel, aby Miltona přivedl zpět do pekla. Hnán nejsilnější motivací musí překročit Milton hranice lidských možností, aby pomstil smrt své dcery dřív, než jeho poslední šance na vykoupení zmizí.

Recenze:
Bohužel po 30 minutách se podívaná zvrhne do nepřehledné směsi, plné ohně, nadpřirozena, nesmrtelnosti, pekla, démonů a bullet time modu (kulka letí proti kameře) a z nadějného filmu se stane jen „béčkové“ fantasy-drama. Naštěstí je to prostříháno sympatickou, skvěle zahranou rolí Webstera (David Morse), auty, občasnými hláškami a ironicky komickými scénami, které pobaví.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací