Dům kouzel (2013)

dum_kouzel_2013_poster
Režie: ,
Premiéra v ČR: 9. 10. 2014 ()

Synopse: Od tvůrců animovaných hitů Cesta na měsíc 3D a Sammyho dobrodružství 2.

Opuštěný kocourek Bouřka se jednoho deštivého dne ukryje v tajuplném domě starého kouzelníka, kde bydlí také celá řada nevšedních bytostí ze světa fantazie. Ale ne každý je nadšený příchodem nečekaného hosta. Králík Jack spolu s myškou Maggie udělají všechno proto, aby kocourka vyhnali. Situace se ještě zhorší, když kouzelník skončí v nemocnici a jeho chamtivý synovec využije šanci, aby dům prodal. Kocourek se nevzdává a rozhodne se spolu s novými kamarády jejich kouzelný dům zachránit.

Recenze:
Režisér Ben Stassen není na poli animáků pro děti žádným nováčkem. Na jeho kontě můžeme nalézt například Sammyho dobrodružství 1 a 2 či Cestu na Měsíc 3D. Tentokrát ale nebudeme cestovat do vesmíru a ani pod mořskou hladinu. Hlavním hrdinou Domu kouzel je roztomilý nazrzlý kocourek Bouřka, kterého se jeho předchozí majitelé zbavili. Nový domov i přátele nalezne v domě, na jehož pozemek se bojí vstoupit i ten nejuštěkanější hafan z ulice. Staré sídlo totiž patří kouzelníkovi v důchodu a je plné pozoruhodných rekvizit a domácích mazlíčků. I když tu všichni žijí spokojeně, problémy nastanou, když se synovec hodného pána rozhodne dům prodat a vydělat hromadu peněz.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací