Dvojitý milenec (2017)

Režie:
Premiéra v ČR: 13. 7. 2017 ()

Synopse: Chloé, mladá křehká žena se sklony k depresím, začne docházet na psychoterapii a bezhlavě se zamiluje do svého psychologa Paula. Poté, co se milenci sestěhují, začne Chloé zjišťovat, že v Paulově minulosti něco nehraje, až objeví existenci jeho jednovaječného dvojčete. Proč Paul přede všemi skrývá, že má bratra? Jaké dávné tajemství je spojuje a rozděluje? A jde skutečně o dvojče, nebo jen o promyšlenou lež, kterou se Paul snaží zakrýt druhý život svého temnějšího já? Erotikou prosycený thriller z tvůrčí dílny zkušeného francouzského režiséra Françoise Ozona je promyšlenou filmařskou poctou legendárním snímkům jako Rosemary má děťátko, Příliš dokonalá podoba nebo Základní instinkt.

Recenze:
Chloé (Marine Vacth) je mladá, krásná dívka se sklony k depresím. Aby svou křehkou psychickou schránku obrnila, začne docházet na terapie k psychologu Paulovi (Jérémie Renier). Zamilují se do sebe, po čase se sestěhují, jenže Chloé cítí, že s Paulem něco není v pořádku. Počínaje záhadnou minulostí a konče utajovaným dvojčetem. Otevírá se nám tak spletitý a záhadami protkaný příběh. Proč Paul zapírá svého bratra? Nebo Chloé vidí pouze Paulovu temnou stránku? Nebo má komplikovaná pavučina intrik mnohem jednodušší řešení?

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací