Emoji ve filmu (2017)

Režie:
Premiéra v ČR: 10. 8. 2017 ()

Synopse: Emoji ve filmu vás vůbec poprvé zavedou do tajného světa uvnitř vašeho mobilu. V aplikaci pro textové zprávy se ukrývá Textopolis, bujná metropole, ve které žijí vaši oblíbení Emoji v naději, že se jednou dostanou do zprávy. Každý z Emoji má jen jeden výraz, až na smajlíka jménem Gene, který má výraz vícevýznamový. To je ovšem problém, a tak se Gene rozhodne stát „normálním.“ Pomocnou ruku mu nabídne Hi-5 a nechvalně proslulá hackerka Jailbreak. Společně se vydají na cestu skrz aplikace, které jsou každá vlastním, zábavným světem, aby našli Kód, který může Gena opravit. Celému mobilu však začne hrozit veliké nebezpeční a jen tahle trojice může svět smajlíků zachránit, než bude nadobro vymazán.

PŘEDFILM MAZLÍČEK

Krátký animovaný film s názvem Mazlíček nás zavede mezi známé přátele z Hotelu Transylvánie.

Recenze:
O čem by se asi tak ještě daly natáčet filmy? Chtělo by to něco důvěrně známého, populárního, co můžeme napasovat do fantaskního světa… A tak vznikl film o emoji. Nápad to není úplně nemožný, jenže provedení už tak slavně nedopadlo.

(photo&video: )

Video
Teaser trailer:

Galerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací