Equalizer (2014)

equalizer_plakat
Režie:
Premiéra v ČR: 25. 9. 2014 ()

Synopse: Ve snímku Equalizer představuje Denzel Washington bývalého člena elitní tajné vojenské jednotky McCalla, který předstíral svou smrt, aby mohl začít žít poklidný život v Bostonu. Když kvůli záchraně života mladé dívky Teri (Chloe Grace Moretz) musí svůj dobrovolný odpočinek ukončit, ocitá se tváří v tvář extrémně násilným ruským gangsterům. Během tohoto zúčtování se v McCallovi znovu probudí touha po konání spravedlnosti. Pokud se tedy ocitnete v nesnázích s mizivou šancí na záchranu, a nemáte se na koho obrátit, McCall vám pomůže. Je tím jediným, kdo dokáže vaše problémy vyřešit jednou provždy. Je to Equalizer.

Recenze:
McCall (Denzel Washington) je bývalý elitní voják, snažící se žít jako obyčejný člověk, dokud ho okolnosti nedonutí vytasit se se svými zabijáckými schopnostmi. Brání ty, které má rád a trestá zločince, kteří jim ublížili. Jednoduše příběh zabijáka, který se utrhl ze řetězu a začal prosazovat spravedlnost svými vlastními – brutálními i vtipnými – metodami. K tomu přispívá Marton Csokas v roli čím dál sympatičtějšího záporáka a Chloë Grace Moretz coby mladičká ruská prostitutka Alina, která se však na plátně vyskytuje méně, než by její fanoušci rádi. A to je tak nějak všechno. Tedy pokud nepočítáme spoustu vedlejších postav, které jsou jako chodící klišé, a nejspíš na ně zapomenete ve chvíli, kdy zmizí ze záběru.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací