Den co den (2018)

Režie:
Premiéra v ČR: 5. 4. 2018 ()

Synopse: Romantický příběh vypráví jaké to je, když se každý den probudíte v jiném těle a každý den žijete život někoho jiného. Platí jedna jediná zásada – vyhněte se tomu, aby si někdo všiml, že na jeden den přebýváte v těle někoho jiného a nepleťte se do jeho života. Vše je v pořádku, až do rána, kdy se probudíte v těle Justina a zamilujete se do jeho přítelkyně Rhiannon. Od toho okamžiku všechna pravidla, podle nichž jste až do teď žili, přestávají platit. Konečně se objevil někdo, s kým chcete být den co den.

Recenze:
A je typický teenager, až na pár detailů. Neví odkud pochází, kdo jsou jeho rodiče, a navíc vypadá každý den jinak. Probouzí se totiž do těl svých vrstevníků, aby strávil jeden den předstíráním, že je oni. Snaží se pro ně nic nepokazit, snad až do té chvíle, kdy se probudí v těle Justina a zamiluje se do jeho přítelkyně Rhiannon (Angourie Rice). A přitahuje Rhiannon jako magnet, proto se rozhodne ji v novém těle každý den vyhledat. Může ale takový vztah fungovat?

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací