Exmanželka za odměnu (2010)

exmanzelka_za_odmenu_2010_plakat
Režie:
Premiéra v ČR: 22. 4. 2010 ()

Synopse: Na Milo Boyda (Gerard Butler), smolařského lovce odměn, se usměje štěstí, když dostane za úkol vystopovat a předat spravedlnosti svou bývalou manželku, reportérku Nicole Hurley (Jennifer Aniston). Domnívá se, že ho čeká snadná odměna, ale když mu Nicole zmizí, aby sledovala stopu vražedného spiknutí, uvědomuje si, že nic, co se týká jeho a Nicole, není jednoduché. Oba bývalí partneři neustále stupňují finty, kterými se jeden druhého snaží obelstít – do chvíle, než zjistí, že jim jde oběma o život. Možná se domnívali, že splnit manželský slib lásky, věrnosti a vzájemného respektu byl úkol nad jejich síly. Pokud ale chtějí přežít, budou muset společně překonat nástrahy mnohem větší.

Recenze:
Do třetice všeho dobrého tu máme akci. Je sice moderní označovat film za romantickou akční komedii, ale ne každý si toto označení zaslouží. Akční scény dokáží sice romantické komedie dosti okořenit, ale zde se to opravdu nedaří. Fanynky Gerarda Butlera budou spokojenější u filmů jako Ctihodný občan, Chceš mě, chci tě nebo 300. Co se Jennifer Aniston týče, Přátelé to jistí.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací