Falešní poldové (2014)

falesni_poldove_plakat
Režie:
Premiéra v ČR: 30. 10. 2014 ()

Synopse: Když si velký kluci hrají na policajty a na zloděje…

Byla by to dokonalá akční krimikomedie o dvou policajtech a velkých parťácích, až na jednu maličkost: naši hlavní hrdinové vůbec nejsou poldové. Do služeb zákona se totiž kamarádi Justin a Ryan dostali tak trochu nelegálně a to jen díky tomu, že se oblékli do policejních kostýmů a vyrazili na jednu párty. Jenže už cestou na mejdan rychle zjistili, že jim policejní uniforma nabízí i jiné zajímavé možnosti. Třeba trochu pobuzerovat pár lidí na ulici, zabavit mladejm jointa, dostat zadara panáka nebo mnohem úspěšněji balit holky. A tak se vedle svého civilního života, v němž Justin vyvíjí novou počítačovou hru o policajtech a Ryan se hlavně poflakuje, začnou skvěle bavit životem falešných poldů. A jsou v tom čím dál tím víc lepší. Stačí přeci na eBay koupit vyřazené policejní auto a pár dalších pomůcek, jako je například vysílačka, díky které se dostanou včas k lidem, kteří potřebují policejní pomoc. Ale jakmile se tito zbrusu noví „hrdinové“ zamotají do sítě skutečných policajtů, mafiánů a zkorumpovaných detektivů, musí dát v sázku nejen své falešné odznaky. A tak začíná hodně zajímavá a pro diváky vtipná hra na kočku a myš, která může našim „policajtům“ přerůst přes hlavu… pokud jim ta hlava zůstane na jejich krku.

Recenze:
Nejen na podzim, ale i v létě se pořádají maškarní večírky. Navíc, když váš nejlepší kámoš a spolubydlící pracuje na hře o policistech, je sehnání kostýmu otázkou okamžiku. Po cestě z večírku Justin (Damon Wayans Jr.) a Ryan (Jake Johnson) zjistí, že na ně okolí reaguje úplně jinak, než jsou zvyklí. Holky po nich pomrkávají, výrostci se před nimi mají na pozoru a všichni je poslouchají. To dvojici inspiruje a začnou se za policisty vydávat i za bílého dne. Bohužel se ale připletou do cesty obávaným mafiánům. Na krku tak náhle mají nejen možnou státní žalobu a vězení, ale i partu nebezpečných zločinců.

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací