Geostorm: Globální nebezpečí (2017)

Režie: ,
Premiéra v ČR: 19. 10. 2017 ()

Synopse: Po sérii bezprecedentních přírodních katastrof ohrožujících naši planetu se přední představitelé z celého světa dohodnou na vytvoření rozsáhlé sítě satelitů k řízení globálního klimatu, které mají zajistit bezpečnosti všech obyvatel planety. Ale nyní se něco pokazilo – systém vytvořený k ochraně Země začne na Zemi útočit a začíná závod s časem, kdy je nutné zjistit skutečnou hrozbu dříve, než geomagnetická bouře smete ze zemského povrchu všechno… a všechny.

Recenze:
Sérii přírodních katastrof, která ohrozila naši planetu, se ti nejchytřejší a nejvlivnější rozhodli řešit jednou provždy. Vznikla tak rozsáhlá síť satelitů k řízení globálního klimatu. Tzv. Holanďánek je dítětem nejen všech na Zemi, ale především stavitele Jakea Lawsona (Gerard Butler). Jeho nekompromisní názory a prudká povaha ho sice svrhnou z vesmírných výšin, ale když se začnou dít nevysvětlitelné katastrofy, je povolán zpět, aby Holanďánka opět postavil do latě a zachránil lidstvo před geomagnetickou bouří.

(photo&video: )

Video

Galerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací