Hypnotik (2023)

Režie:
Premiéra v ČR: 11. 5. 2023 ()

Synopse: Policejní detektiv Danny Rourke (Ben Affleck) obdrží telefonát o probíhající loupeži. Po příjezdu na místo ho čeká šok - v bance narazí na stopu, která by mohla vést k objevení jeho dávno ztracené dcery. Během loupeže navíc dojde k nevysvětlitelnému ohnutí reality. Oba případy spojuje postava tajemného hypnotika (William Fichtner), který údajně dokáže silou mysli přimět ostatní lidi vnímat verzi světa, která neexistuje. Detektiv Rourke, odhodlaný najít svou zmizelou dceru, pronásleduje pachatele, který ho donutí zpochybnit realitu svého světa.

Recenze:
Mysteriózní thriller Roberta Rodrigueze není tak promyšlený, jak by si přál. Čeká nás spousta akce, divoké zvraty a odhalení, aby se poté příběh ještě více zamotal. Ben Affleck jako Danny Rourke na nás vybalí svůj nejsmutnější výraz, protože jeho postavě před lety unesli dceru a vlastně se nikdy docela nepřišlo na to, co se jí stalo. Dannyho drží při smyslech jen jeho práce detektiva. Právě vyšetřuje záhadnou sérii loupeží a ten, kdo za nimi stojí, má vzácné schopnosti, kterými dokáže manipulovat s myslí lidí okolo. A samozřejmě má i něco do činění s oním únosem.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací