Insidious 3: Počátek (2015)

insidious_3_pocatek_plakat
Režie:
Premiéra v ČR: 4. 6. 2015 ()

Synopse: Novou kapitolu děsivé hororové série napsal a režíroval její spolutvůrce Leigh Whannell. Tento mrazivý prequel, situovaný v době před strašidelnými zážitky rodiny Lambertů, divákům odhaluje osudy nadané jasnovidky Elise Rainierové (Lin Shaye), jež se po jistém váhání rozhodne pomocí svých schopností kontaktovat mrtvé, aby tak pomohla mladé dospívající dívce (Stefanie Scott), kterou si vybrala za svůj cíl nebezpečná nadpřirozená bytost.

Recenze:
Díky tomu, že je hlavní hrdinka Quinn po nehodě upoutána na lůžko, jsme ušetřeni scén, kdy bychom se museli chytat za hlavu a mumlat: „Nechoď tam! Proč tam sakra lezeš?“ I když působí zvláštně, že pubertální dívka neřeší svoje problémy primárně s nejlepší kamarádkou, nebo alespoň se zamilovaným sousedem, kteří by jí jistě dělali společnost a alespoň dosvědčili podivné dění v jejím okolí. Jinak je hrdinka sympatická a mladá, zároveň ještě příliš mladá na to, aby ji film stavěl do pozice sexy oběti, která nosí trička zásadně s hlubokým výstřihem. Tak ji dokážeme brát celkem vážně, stejně jako hrůzy, které ji čekají.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací