To (2017)

Režie:
Premiéra v ČR: 7. 9. 2017 ()

Synopse: Když ve městě Derry ve státě Maine začnou mizet děti, musí skupina mladých chlapců a děvčat čelit svým největším obavám v boji proti zlému klaunovi jménem Pennywise, jehož vražedná a násilnická historie se táhne napříč staletími. Film natočen podle předlohy stejnojmenného románu Stephena Kinga, který již celá desetiletí naplňuje čtenáře hrůzou.

Recenze:
Nesmrtelný příběh krále hororu Stephena Kinga se vrací na filmová plátna. TO se pod taktovkou režiséra Andyho Muschiettiho znovu probouzí k životu a je děsivější než kdy dřív. Výrazné propojení s knižní předlohou a respekt ke stejnojmenné verzi z devadesátých let zajišťuje, že nás klaun Pennywise nemilosrdně vtáhne do svého světa. Díky zmodernizování možná natolik přesvědčivě, že se cejchu „Klub smolařů“ nezbavíme ani po opuštění kinosálů. Nové TO má ambice postarat se dětem i dospělým o pár bezesných nocí, i když k tomu místy využívá trochu levné praktiky.

(photo&video: )

Video
Trailer 1:


Film o filmu:

Galerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací