Je prostě báječná (2014)

je_proste_bajecna_plakat_cz
Režie:
Premiéra v ČR: 30. 4. 2015 ()

Synopse: Živelná komedie plná zmatků a dobře mířených facek. Nebudeme si nic nalhávat, Isabel je lehká holka. Nejstarší profesí se snaží našetřit, aby se mohla stát herečkou, ostatně jako každý v New Yorku. Jakmile ale opravdu vstoupí na Broadway, spustí lavinu bláznivých situací a zábavy. Někdo se do ní totiž zamiluje a někdo zas až moc dobře poznal její neřestnou kariéru. A všichni jsou tak trochu ženatí nebo vdané. V klasicky střižené komedii nabité gagy hraje Imogen Poots, Owen Wilson, Rhys Ifans, Jennifer Aniston, Cybill Shepherd a v roli Quentina Tarantina se dokonce objeví i Quentin Tarantino. A New York, který je sexy na každém kroku.

Máte rádi Pretty woman? . . . Tak na ní zapomeňte.

Recenze:
Svižná a svérázná komedie s mnoha postavami, zmatky a náhodnými setkáními dokáže překvapit a zároveň nikdy nejde až na dřeň. A těžko si ji s něčím spletete. Hlavní hrdinkou je totiž call girl, tedy prostitutka (okouzlující Imogen Poots). Tu si jednoho dne zavolá princ na bílém koni s tváří Owena Wilsona, a nabídne jí z čiré dobroty hromadu peněz, aby se mohla věnovat svému snu – herectví. Sám je ale režisér, a když se jeho známost objeví na konkurzu chystané divadelní hry, už nedokáže zastavit zběsilou lavinu událostí, kterou tím spustí.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací