Julie, co by bylo kdyby… (2022)

Režie:
Premiéra v ČR: 16. 2. 2023 ()

Synopse: V Paříži se píše rok 2052 a Julie má dnes 80. narozeniny. Je spokojená a šťastná, jak krásný život zatím prožila a trochu si zavzpomíná. Najednou jí přepadne myšlenka, co by se bývalo stalo, kdyby ji tenkrát osud zavál jiným směrem. Od jejích sedmnáctých narozenin až do teď byl její život plný malých, ale zásadních náhod. Každý tento moment jí otočil osud o 180 stupňů. Co by se bývalo stalo, kdyby zapomněla pas, kdyby si stoupla v knihkupectví do jiné řady, kdyby tentokrát řídila skútr ona…? Byl její život plný náhod, nebo byla její cesta předem napsaná?

Recenze:
Francouzské filmy mají často velmi zvláštní kouzlo, že se jim podaří proniknout do samotného nitra diváka. V tom nezklame ani tento snímek, který k tomu navíc přidává ještě okouzlení hudbou. Po scenáristické i režisérské stránce za ním stojí filmař Olivier Treiner.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací