Krotitelé duchů (2016)

krotitele_duchu_2016_plakat
Režie:
Premiéra v ČR: 28. 7. 2016 ()

Synopse: Třicet let poté, co diváky uchvátil původní film, se Krotitelé duchů vracejí, aby se ve zcela nové podobě představili současné divácké generaci. Režisér Paul Feig kombinuje známé prvky boje s nadpřirozenými bytostmi, díky kterým byla původní filmová série tak oblíbená, s novým hereckým týmem, složeným z těch nejlepších komediálních herců současnosti. Připravte se na letní podívanou, během které společně zachrání svět!

Recenze:
Po více než třiceti letech se na plátnech objevuje reboot legendárních Krotitelů duchů, tentokrát spíše krotitelek. Petera, Raymonda, Egona a Winstona nahradily stejně charismatické vědkyně Abby (Melissa McCarthy), Erin (Kristen Wiig), Holtzmannová (Kate McKinnon) a Patty (Leslie Jones), která má sice do vědkyně daleko, zato zná New York jako svoje boty. Režisér původního filmu z roku 1984 a jeho o pět let mladšího pokračování Ivan Reitman (mimochodem československého původu) se tentokrát ujal postu producenta. Režii svěřil Paulovi Feigovi (Machři a šprti, Ženy sobě, Špión), který s Katie Dippold napsal i scénář.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací