Machete zabíjí (2013)

Film


Režie:


Premiéra v ČR: 24. 10. 2013 ()Oficiální synopse:
Machete je zpátky a pouští se do mise, kterou by nezvládl žádný jiný smrtelník. Bývalý federální agent Machete (Danny Trejo) je pověřen americkým prezidentem (Charlie Sheen), aby se zhostil úkolu, se kterým si neví rady ani jeho speciální jednotky. Machete musí sám najít výstředního milionáře a obchodníka se zbraněmi Luthera Voze (Mel Gibson), který plánuje vypustit smrtící raketu. Na jedné straně je plán na rozpoutání války a anarchie na celé planetě – a na druhé jediný muž, jehož nejoblíbenější zbraní zůstává mačeta.
(photo&video: )

Galerie

Galerie:
(photo&video: )

Video

Trailer:

(photo&video: )

Recenze

Recenze:

Machete zabíjí rozhodně není pro každého a musí se k němu přistupovat s velkým nadhledem. Kulky tu záhadným způsobem míjí svůj cíl, sekáčky jsou chytány za letu vzduchem, elektrický proud už není to, co býval a nad výbavou některých podnikatelek by Austin Powers slintal blahem. Pokud přistoupíte na pravidla hry a vybavíte se „švýcarskou mačetou“ budete spokojeni. Jestliže vám ale vadí pohled na krev a vnitřní orgány, zůstaňte raději doma.


(photo&video: )

Články k filmu

Zobrazit všechny články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací