Malý princ (2015)

maly_princ_2015_plakat
Režie:
Premiéra v ČR: 3. 12. 2015 ()

Synopse: Od Marka Osborna, režiséra Kung Fu Pandy, přichází první celovečerní animovaná adaptace slavného díla o přátelství, lásce a skutečném štěstí. Ústřední postavou je malá holčička, kterou se její maminka snaží připravit na skutečný svět dospělých. Její plán naruší trochu excentrický, leč dobrosrdečný soused, letec, který holčičce představí neobyčejný svět, jenž mu před dávnou dobou představil Malý princ. Ve světě, kde vše je možné, začne pro malou holčičku kouzelná cesta uvnitř vlastní představivosti, na které znovuobjeví své dětství a zjistí, že skutečně můžeme vidět jen srdcem.

Recenze:
Kdo by neznal poetický příběh od Antoina de Saint-Exupéryho o malém chlapci, jenž se zničehonic zjevil osamělému letci na poušti a chtěl nakreslit beránka. Vyprávění o Malém princi z asteroidu, který se uměl dívat na věci jinak, dětsky, a přesto moudřeji než mnozí dospělí a který procestoval několik pozoruhodných planet s podivnými obyvateli, až se dostal na tu naši.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací