Malý princ (2015)

Film

maly_princ_2015_plakat

Režie:


Premiéra v ČR: 3. 12. 2015 ()Oficiální synopse:
Od Marka Osborna, režiséra Kung Fu Pandy, přichází první celovečerní animovaná adaptace slavného díla o přátelství, lásce a skutečném štěstí. Ústřední postavou je malá holčička, kterou se její maminka snaží připravit na skutečný svět dospělých. Její plán naruší trochu excentrický, leč dobrosrdečný soused, letec, který holčičce představí neobyčejný svět, jenž mu před dávnou dobou představil Malý princ. Ve světě, kde vše je možné, začne pro malou holčičku kouzelná cesta uvnitř vlastní představivosti, na které znovuobjeví své dětství a zjistí, že skutečně můžeme vidět jen srdcem.
(photo&video: )

Galerie

Galerie:
(photo&video: )

Video

Trailer:

(photo&video: )

Recenze

Recenze:
maly_princ_2015_plakat

Kdo by neznal poetický příběh od Antoina de Saint-Exupéryho o malém chlapci, jenž se zničehonic zjevil osamělému letci na poušti a chtěl nakreslit beránka. Vyprávění o Malém princi z asteroidu, který se uměl dívat na věci jinak, dětsky, a přesto moudřeji než mnozí dospělí a který procestoval několik pozoruhodných planet s podivnými obyvateli, až se dostal na tu naši.


(photo&video: )

Články k filmu

Zobrazit všechny články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací