Máme prachy! (2024)

Máme prachy! (2024)
Režie: ,
Premiéra v ČR: 13. 6. 2024 ()

Synopse: Vyhráli. A za to zaplatí.

Je pravděpodobnější, že vás zasáhne meteorit, než že vyhrajete v loterii. Těm několika málo šťastlivcům se však splněný sen rychle promění v noční můru.

Šance jedna ku 19 milionům. Pravděpodobnost, že vás zasáhne meteorit, je mnohem vyšší než šance, že vyhrajete v loterii. Pro naše šťastné výherce se sen rychle změní v noční můru a jejich životy se roztříští ve velkolepém ohňostroji této vzrušující černé komedie.

Recenze:
Francouzská černá komedie se českému cynickému publiku pravděpodobně zalíbí. Postupně nám představí několik příběhů, které spojuje jedna věc: hlavní hrdinové vyhrají v loterii. Nachází se v různých životních situacích, řeší zcela odlišné problémy, které by teď měla slušná suma na účtu vyřešit. Výhra dokáže lidem převrátit život vzhůru nohama, a to často překvapivým způsobem. Scenáristické a režisérské duo Romain Choay – Maxime Govare s fantazií šetřit nemuselo, připravilo si perfektní půdu pro barvité vyprávění s absurdními zápletkami. Zároveň se naštěstí nepokouší na konci postavy nemotorně provázat.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací