Millerovi na tripu (2013)

Režie:
Premiéra v ČR: 29. 8. 2013 ()

Synopse: V akční komedii „Millerovi na tripu“, natočené ve studiu New Line Cinema, si hlavní role zahráli Jennifer Anistonová („Šéfové na zabití") a Jason Sudeikis („Volte mě!"). Režie se ujal Rawson Marshall Thurber („Vybíjená").

David Burke (Sudeikis) je drobný obchodník s nádobím, jehož klientelu tvoří šéfkuchaři a matky v domácnosti, o kterých si myslí, že se věnují ledasčemu jinému. Takže co by se tak asi mohlo zvrtnout? Všechno. Ačkoli se snaží z pochopitelných důvodů být spíše nenápadný, dostane se mu tvrdého ponaučení, že každý dobrý skutek musí být po zásluze potrestán: pokusí se totiž pomoci několika místním puberťákům, ale jeho samotného nakonec přepadne trojice pouličních grázlů. Okradou ho o všechny peníze včetně ulitých rezerv a on najednou dluží spoustu peněz svému dodavateli Bradovi (Ed Helms).

Aby si napravil reputaci – a udržel svou důvěryhodnost – musí se David stát pašerákem drog a přivézt z Mexika Bradovu poslední zásilku. Vymyslí jednoduchý plán a k jeho uskutečnění přemluví své sousedy – cynickou striptérku Rose (Jennifer Anistonová), rádoby zákazníka Kennyho (Will Poulter) a protřelou potetovanou puberťačku s piercingem Casey (Emma Robertsová). A tak se „Millerovi“ – falešná manželka a dvě falešné děti – vydávají v obrovském nablýskaném karavanu na víkend za jižní hranici, aby tam oslavili Den nezávislosti. A můžeme si být jisti, že malér je neodvratný.

Recenze:
Celý film, včetně ústřední čtveřice, padouchů a vedlejších postav je značně stylizovaný. Což by na jednu stranu mohlo snímku ubrat na atraktivnosti, ale v tomto případě se tak neděje. Postavy jsou opravdu parádně zahrané, tudíž i trochu kýčovité scénky a gagy vyhnané až do krajností působí vtipně a efektně. To, co by jinde mohlo působit trapně, tu zkrátka funguje a my se musíme smát i opravdovým šílenostem. A že se jich tu pár najde.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací