Morganovi (2009)

Režie:
Premiéra v ČR: 4. 2. 2010 ()

Synopse: Komedie Morganovi vypráví příběh velice úspěšného manželského páru z Manhattanu, Paula a Meryl Morganových (Hugh Grant a Sarah Jessica Parker), jejichž dokonalý život má jen jedinou chybičku – rozpadá se jim manželství. Problémy v lásce ale nejsou ničím ve srovnání s tím, co na ně osud chystá vzápětí: jsou svědky vraždy a stanou se středem zájmu nájemného zabijáka. FBI se je jakožto svědky snaží ochránit a pošle proto Morganovi z jejich milovaného New Yorku do malého městečka ve Wyomingu, kde je partnerský vztah, který narážel na jistá úskalí, nucen čelit Skalistým horám... leda by se Morganovým v jejich novém životě oproštěném od BlackBerry podařilo trochu zpomalit a znovu probudit vzájemnou vášeň.

Recenze:
Pokud čekáte svěží, romantický film – nedočkáte se. Zápletka je jednoduchá, stokrát ohraná bez špetky nového koření. Některé věci se dají romantickým filmům odpustit a některé ne. Jedním z nejhorších faux-pas filmů tohoto žánru je, když se k sobě ústřední dvojice nehodí. Což se bohužel u Morganových stalo. Mezi Hugh Grantem a Sarah Jessicou Parker to zkrátka nefunguje. Neprobíhá mezi nimi žádná chemie a ani u polibku jim “nevěříte nos mezi očima”. Vztah mezi jejich asistentem a asistentkou má úplně jiné grády.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací