Neklid (2018)

Režie:
Premiéra v ČR: 16. 2. 2019 ()

Synopse: Psychologický thriller se zaměřuje na mladou ženu Robin, která se probudí v tajemném lese, nahá a zmatená. Bez hmatatelných důkazů dospěje k přesvědčení, že byla svědkem vraždy. Obává se nejhoršího, ale ani policie nenajde nic, co by ji podpořilo. Ruku v ruce se stoupajícím vnitřním napětím roste i její izolovanost a vyděšenost. Obává se, že vrah teď přijde pro ni. Ve snaze zabránit tomu, že se stane další obětí, začne sama vyšetřovat. Dostává se stále hlouběji a vrah se přibližuje… Robin zjišťuje, že esence jejího psychického traumatu leží v jejím reálném světě a v nejbližších vztazích.

Recenze:
Není opilá, promiskuitní ani pod vlivem drog. Přesto se Robin (Rosalinde Mynster) jednoho dne probudí nahá hluboko v lese. I když je velmi zmatená a nedokáže seskládat střípky událostí z předchozího dne dohromady, jedno ví jistě – včera zabila člověka.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací