Neon Demon (2016)

neon_demon_2016_plakat
Režie:
Premiéra v ČR: 22. 9. 2016 ()

Synopse: „Krása zabíjí”

Fashion horor z opojného prostředí luxusních klubů, ateliérů a vil Los Angeles od jednoho z největších filmových vizionářů současnosti.

Jesse je mladá, krásná a má onu tajemnou esenci, která ji vyčleňuje ze zástupu dokonalých krásek ucházejících se o svých pár let slávy na módních molech v Los Angeles. „Kdo by chtěl zkyslý mlíko, když může mít čerstvý maso“, utrousí na její adresu jedna ze závistivých kolegyň. Neonový puls fashion světa pohlcuje Jesse natolik, že přehlíží varovné signály. Za marnivými kulisami kultu krásy totiž dříme dávné zlo, které se živí nevinností.

Recenze:
Jesse je mladá, nezkušená a někdo by řekl nevinná. Jejím cílem je dobýt svět modelingu. To se jí už začátku daří skvěle, má v sobě totiž cosi tajemného, co okouzluje všechny okolo. Zdolává jednu modelingovou překážku za druhou. Sblíží se s Ruby, maskérkou a make-up vizážistkou modelek, která se jí stane jakousi oporou. Ruby díky své profesy zná mnoho modelek, a zdá se jako milá společnice, zdání ovšem klame… Díky své kráse a tajemnosti dostává Jesse všechny nejlepší zakázky, to se ale nelíbí jejím o něco starším kolegyním, které díky ní přicházejí o práci. Jejich cíl je tedy jasný, potřebují uklidit Jesse z cesty, aby opět byly úspěšné.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací