(Ne)zadaní (2014)

Film


Režie:


Premiéra v ČR: 27. 3. 2014 ()Oficiální synopse:
Poté, co Mikeyho manželka požádá o rozvod, jeho kamarádi Jason a Daniel mu slíbí, že zůstanou svobodní spolu s ním. Není nic jednoduššího a lepšího, než svobodný a nespoutaný život. Původní plán najít si někoho na nezávazný postelový aerobik se zkomplikuje, když si Mikey začne hledat náhradu za svou ženu a Jason s Danielem se zamilují. Ani jeden to ale nemůže přiznat, protože by porušil slib. Kamarádi jsou důležitější než holky, nebo ne?
(photo&video: )

Galerie

Galerie:
(photo&video: )

Video

Trailer:

(photo&video: )

Recenze

Recenze:

(Ne)zadaní páchají neodpustitelný hřích, když se jim někdy a vzdáleně podaří najít tu správnou rovinu humoru. Moc často se to nestává, ale jsou zde náznaky snahy. Zrovna doufáte v postupné zlepšení a postavy přijdou s vtipem, jenž je buď stupidní, sprostý nebo obojí zároveň. Nemá cenu se pokoušet bavit dílem či brát vážně jeho chabé pokusy o příběh, když nás režisér/scénárista Tom Gormican tak neuvěřitelně a zjevně podceňuje.


(photo&video: )

Články k filmu

Zobrazit všechny články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací