Extrémní rychlost (2017)

Režie:
Premiéra v ČR: 15. 6. 2017 ()

Synopse: Film vypráví příběh dvou bratrů, zlodějů aut, kteří cestují za novou zakázkou na jih Francie, kde se dostanou do hledáčku místního zločineckého bosse. Zloději Andrew a Garrett Fosterovi (Scott Eastwood a Freddie Thorp) se specializují výhradně na nejdražší luxusní auta. Byli najati na krádež nádherného Bugatti z roku 1937 v hodnotě několika miliónů eur a tak za touto zakázkou směřují na jih Francie. Ale Jacomo Morier (Simon Abkarian), místní zločinecký boss a majitel Bugatti, je chytí a nebere to vůbec na lehkou váhu. Výměnou za své životy budou muset oba bratři ukrást auto Morierovu úhlavnímu nepříteli Maxi Klempovi (Fabian Wolfrom) – a to nejen nějaké auto, Morier chce, aby Klempovi ukradli jeho nejcennější auto, Ferrari 250 GTO z roku 1962.

Recenze:
Dva bratři (nevlastní bratři!) Andrew a Garrett Fosterovi (Scott Eastwood a Freddie Thorp) jsou zlodějíčci, kteří si na živobytí vydělávají krádežemi luxusních aut. Dle jejich slov, co má motor, to dokáží ukrást. To se snaží podložit hned úvodní scénou, kde odcizují Bugatti 1937 vydražené za více než 40 000 000 dolarů. Mise sice dopadne zdařile, ale nabalí se na ni události, které nás provedou celým akčním thrillerem.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací