Pařba v Bangkoku (2011)

Režie:
Premiéra v ČR: 9. 6. 2011 ()

Synopse: Ve filmu „Pařba v Bangkoku“ jedou Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms), Alan (Zach Galifianakis) a Doug (Justin Bartha) do exotického Thajska na Stuovu svatbu. Po nezapomenutelné rozlučce v Las Vegas nenechá Stu nic náhodě a naplánuje zcela bezpečnou, poklidnou pozdní snídani. Jenže ne všechno se vždy děje tak, jak se naplánuje. Co se stane ve Vegas, sice může zůstat ve Vegas, ale co se stane v Bangkoku, si nedokážete ani představit.

Recenze:
Pařba v Bangkoku je film mnoha tváří. Těšit se můžete na detektivní zápletku, spoustu vtipů, honiček, ale i akčních scén. To vše je okořeněno samotným dekadentním prostředím Bangkoku. Musíte být neustále ve střehu, jinak budete pozřeni zaživa. Nuda Vás rozhodně nečeká. Úplně v samotném závěru je servírována pomyslná sladká tečka. I druhá pánská jízda se neobešla bez důkladné foto-dokumentace. Proto, sbalte si baťůžek, fotoaparát, desinfekci, láhev čisté vody a vyražte do Bangkoku.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací