Pařba ve Vegas (2009)

Režie:
Premiéra v ČR: 18. 6. 2009 ()

Synopse: Od režiséra filmu ROAD TRIP přichází do kin nová komedie o loučení se svobodou, které se nepředstavitelným způsobem zvrhne. Dva dny před svou svatbou odjíždí Doug (Justin Bartha) a jeho tři kamarádi (Bradley Cooper, Ed Helms a Zach Galifianakis) do Las Vegas na nezapomenutelnou party. Jenže když se ráno probudí s třeštící hlavou a kocovinou, zjistí, že si vlastně vůbec nic nepamatují. Jejich luxusní hotelový pokoj vypadá jak po výbuchu a ženicha nemůže nikdo nikde najít. Bez sebemenšího zdání co se vlastně stalo a navíc v časové tísni se musí toto trio pokusit zjitsit, krok po kroku, co všechno v noci prováděli a snad se jim podaří najít Douga a včas ho dopravit do Los Angeles, aby stihl svou vlastní svatbu. Čím víc toho ale odhalují, tím víc si uvědomují, do jakých potíží se vlastně dostali.

Recenze:
I když jsou některé scénky opravdu přízemní a založené na primitivních pudech, jsou okořeněny šíleností a pořádnou dávkou nevšednosti, až nám zkrátka nezbývá nic jiného, než se smát. Gag je vršen na další gag takovým způsobem, že se na první pohled zdá, že se tento ohromný hrad z karet musí brzy zhroutit. Opak je ale pravdou, jednotlivé karty drží pohromadě napínavá zápletka, která je rozuzlena těsně před závěrem filmu.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací