Párty Hárder: Summer Massacre (2022)

Režie:
Premiéra v ČR: 23. 6. 2022 ()

Synopse: Další nejstrašnější mejdan v historii filmu. Režisér Martin Pohl, známý jako kontroverzní rapper Řezník nebo jako autor Mártyho frků, natočil pokračování své kultovní a extrémně nekorektní komedie Párty Hárd. Česká kina letos nic šílenějšího s velkou pravděpodobností neuvedou.

V Párty Hárder: Summer Massacre se vrátí parta kamarádů z prvního filmu. Ze svého příšerného večírku se už trochu oklepali a v létě vyrazí na proslulou Ibizu východu – na Mácháč, legendární místo plné mejdanů, muziky a nevázaného sexu. Snaží se vydělat peníze na zlatý hřeb léta –festival Summer Massacre, od kteréhosi slibují životní zážitek a pochopitelně i prázdninovou soulož. Užijí si léto, nebo selžou a čekají na ně leda tak ponížení, nedobrovolný celibát a Srbské milice?

Pokračování filmu Párty Hárd dodržuje všechna pravidla filmových pokračování. Měl by být větší, lepší, bláznivější, vtipnější a odvážnější. „V druhém dílu máme větší výpravu i štáb, více herců, rekvizit a lokací, speciální efekty, pár davových scén a animovanou pasáž. Pořád to ale bude velká jízda plná černého humoru, frustrace, masturbace a konzumace všeho možného.

Recenze:
Další nejstrašnější mejdan v historii filmu. Tak uvádí režisér Marty Pohl, známější pod svým umělecký pseudonym Řezník, pokračování nečekaného hitu z roku 2020 Párty Hárd. Tato komedie si přes extrémní formu nekorektního humoru našla cestu do mnoha srdcí mimo okrajové publikum, tratila ale na téměř amatérském rozpočtu filmu. Sequel s označením Párty Hárder: Summer Massacre už s financemi při výrobě starosti neměl, přešlapům se ale Pohl nevyhnul ani tentokrát.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací