Pixely (2015)

pixely_2015_plakat
Režie:
Premiéra v ČR: 13. 8. 2015 ()

Synopse: Když si mezigalaktičtí mimozemšťané chybně vyloží videozáznamy klasických videoher jako vyhlášení války, zaútočí na Zemi s armádou jednotek, která je inspirovaná objekty ze zmíněných videoher. Prezident Will Cooper (Kevin James) je nucen vyzvat na pomoc svého nejlepšího kamaráda z dětství a nepřekonatelného hráče videoher Sama Brennera (Adam Sandler), jenž v současné době provádí instalace domácích kin, aby se ujal vedení týmu ostřílených pařanů (Peter Dinklage a Josh Gad) s cílem vetřelce porazit a zachránit tak naši planetu. Připojuje se k nim také podplukovnice Violet Van Pattenová (Michelle Monaghan), specialistka, která hráčům dodává jedinečné zbraně, určené k boji s mimozemšťany.

Recenze:
Co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš. O tom ví své Brenner (Adam Sandler), Cooper (Kevin James), Eddie (Peter Dinklage) a Ludlow (Josh Gad). Tato čtveřice patřila mezi nejlepší teenagery, kteří před třiceti lety změřili svoje síly s kultovními videohrami. Záznam z mistrovství ve hraní videoher byl vložen do časové schránky, kterou NASA vyslala do vesmíru. Bohužel, video se opravdu dostalo do rukou mimozemské civilizace, která pochopila ukázky jako výzvu k boji a poslala Zemi zničit Pac-Manem, Donkey Kongem, Centipedou a dalšími bojovníky rozkládajícími vše na pixely. Aby lidstvo přežilo, je na pomoc povolána již zmíněna pařanská čtyřka.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací