Pojď za tátou (2019)

Režie:
Premiéra v ČR: 25. 12. 2020 ()

Synopse: Norvalův (Elijah Wood) život je, mírně řečeno, obtížný. Frustrovaný mladík žije se svou matkou a snaží se překonat závislost na alkoholu. Když Norval obdrží nečekaný dopis od odcizeného otce, který ho zve na návštěvu, sedne na autobus a odjede do otcova odlehlého domu na malebném pobřeží. Možná, že jejich opětovné shledání vyplní emocionální prázdnotu, kterou Norval cítí. Brzy si však na svém otci všimne něčeho zvláštního, nepříjemného pocitu vyvolaného nevhodnými poznámkami a nadměrnou konzumací alkoholu. Norval si záhy uvědomí, že jsou jeho naděje na sblížení s otcem zmařeny. Místo tepla rodinného krbu ho čeká děsivá noční můra.

Recenze:
Snímek Pojď za tátou vypráví příběh Norvala (Elijah Wood), který žije se svojí matkou v Beverly Hills. Jednoho dne mu přijde dopis od jeho otce, kterého naposledy viděl, když mu bylo pět let. Na žádost v dopise, aby za ním jeho syn přijel, se Norval vydává za svým otcem, který žije v domě u moře daleko od civilizace. Po příchodu Norvala začne velmi brzy vyplouvat na povrch, že s otcem není něco v pořádku – chová se velmi podezřele a také hodně pije. Když se začne napětí mezi synem a otcem stupňovat, stane se pro Norvala jeho malý výlet noční můrou.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací