Příchozí (2016)

prichozi_2016_plakat
Režie:
Premiéra v ČR: 10. 11. 2016 ()

Synopse: Snímek Příchozí je provokativním vědeckofantastickým thrillerem od slavného režiséra Denise Villeneuvea (Sicario: Nájemný vrah, Zmizení). Když po celém světě přistanou tajemné vesmírné lodě, dojde k sestavení elitního týmu – v čele s odbornicí na lingvistiku Louise Banksovou (Amy Adams) – s cílem zjistit, jaké mají mimozemšťané úmysly. Zatímco celé lidstvo balancuje na pokraji globální války, Banksová se společně se svým týmem pokouší ve velmi omezeném čase najít odpovědi – a aby je byla schopna najít, bude muset přistoupit k činům, které mohou ohrozit nejen její vlastní život, ale dost možná osud celého lidstva. Ve filmu dále hrají Jeremy Renner a Forest Whitaker.

Recenze:
Sci-fi tématika se stala oblíbeným tématem nejen letních blockbusterů. Režisér Denis Villeneuve (Sicario: Nájemný vrah, Zmizení) a tvůrčí tým se inspirovali povídkou Příběh tvého života spisovatele Teda Chianga a předkládají nám dílo, které sice není plné ničivých výbuchů a obdobných megalomanských scén, ale o to více nás donutí přemýšlet.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací