Půlnoční nebe (2020)

Film


Režie:


Premiéra v ČR: 23. 12. 2020 ()Oficiální synopse:
Osamělý vědec v Arktidě spěchá upozornit astronauty, kteří se vracejí z vesmírné mise, na záhadnou celosvětovou katastrofu.
(photo&video: )

Galerie

Galerie:
(photo&video: )

Video

Trailer:

(photo&video: )

Recenze

Recenze:

Americký herec George Clooney se v posledních letech začal věnovat také režisérskému řemeslu. V tomto případě se dokonce ujal obou nelehkých úloh. Předlohou mu byl román Good Morning, Midnight od americké spisovatelky Lily Brooks-Dalton. Film se odehrává v budoucnosti, konkrétně v únoru roku 2049. Na Zemi došlo k blíže nespecifikované klimatické katastrofě, která způsobila, že je na většině území nedýchatelný vzduch. Vědec Augustine Lofthouse se jako jediný neevakuoval, protože se nachází v pokročilém stádiu těžkého onemocnění. Musí ovšem včas varovat vracející se jednotku astronautů z vesmírné mise. Kvůli většímu signálu cestuje z observatoře Barbeau v Arktidě na meteorologickou stanici u jezera Hazen.


(photo&video: )

Články k filmu

Zobrazit všechny články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací