Řekni prostě ano (2021)

Režie: ,
Premiéra v ČR: 2. 4. 2021 ()

Synopse: Lotte je nevyléčitelná romantička, ale šlamastyka se svatbou snů a zasnoubení její sobecké sestry jí obrátí život vzhůru nohama.

Recenze:
Nevěsta na útěku? Tak se zpočátku jeví nová komedie na Netflixu Řekni prostě ano, jenž pochází z nizozemské produkce a vznikla pod rukama režisérské dvojice Appie Boudellah a Aram van de Rest. Setkáváme se zde s Lotte, která odkudsi utekla ve svatebních šatech a nyní začíná vyprávět mladíkovi na lavičce (velice ve stylu Forresta Gumpa) svůj osud a jak se to vlastně všechno seběhlo. Životní plány romantičky Lotte se totiž začínají postupně bortit. Nejdřív se rozejde se snoubencem, a pak hned na to její egocentrická sestra Estelle oznámí své vlastní zasnoubení s Lottiným šéfem. A přesně, když si Lotte myslí, že už to snad nemůže být horší, tak jí život začne dávat jednu ránu za druhou.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací