Holky na tahu (2017)

Režie:
Premiéra v ČR: 22. 6. 2017 ()

Synopse: V odvážné, mládeži nepřístupné komedii Holky na tahu uspořádá pětice nejlepších kamarádek z vysoké školy (v podání Scarlett Johansson, Kate McKinnon, Jillian Bell, Ilany Glazer a Zöe Kravitz) víkendové setkání po deseti letech v podobě divoké dámské jízdy v Miami. Jejich nespoutané řádění ale nabere překvapivě zlověstný směr poté, co se jim nešťastnou náhodou podaří zabít striptéra. Zatímco se v nastalém zmatku pokoušejí přijít na to, co si počnou, zažívají další a další bizarní příhody, které je v průběhu celé noci sblíží více než kdy předtím a pomohou jim zvládnout situace, ve kterých na podpoře přátel a kamarádů záleží nejvíce.

Recenze:
Jess, Alice, Frankie a Blair. Na vysoké škole byly nerozlučnými kamarádkami a spolubydlícími. Ostatní je znali je jako holky, co to prostě umí na párty pořádně rozjet. To už je však nějaký ten pátek a věci se změnily, každá má teď svoje starosti. Jessina plánovaná rozlučka se svobodou je přivede zase dohromady. Už od začátku je jasné, že to bude divoký víkend, ale jak moc, to žádná z dam netušila.

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací