San Andreas (2015)

Film

san_andreas_2015_plakat

Režie:


Premiéra v ČR: 28. 5. 2015 ()Oficiální synopse:
Poté, kdy o sobě dá vědět nechvalně známý tektonický zlom San Andreas a vyvolá v Kalifornii zemětřesení o síle 9 Richterovy stupnice, vydávají se pilot průzkumného a záchranného vrtulníku (Dwayne Johnson) a jeho bývalá manželka, s níž již delší dobu nežije, na cestu z Los Angeles do San Francisca zachránit svou jedinou dceru.

Ale jejich složitá cesta na sever je pouze začátek. A když už si myslí, že to nejhorší už mají za sebou... tak velké drama teprve začíná.
(photo&video: )

Galerie

Galerie:
(photo&video: )

Video

Trailer:


Druhý trailer:

(photo&video: )

Recenze

Recenze:
san_andreas_2015_plakat

V hlavních rolích nejnovějšího katastrofického filmu San Andreas se ocitnou dva giganti, a to stejnojmenný nebezpečný tektonický zlom a herec a bývalý wrestler Dwayne „The Rock“ Johnson. Nám se tak naskytne možnost téměř dvě hodiny sledovat, nejen co dokáže napáchat zemětřesení o síle 9 Richterovy stupnice, ale i záchrannou misi zmíněného svalovce čítající cestu z Los Angeles do San Francisca, kde o život bojuje jeho dcera Blake (Alexandra Daddario). Pokud si myslíte, že snímků, které se zaměřují na ničení, bylo natočeno již mnoho a nemají tak šanci nás dostatečně zaujmout, neskonale se pletete. Spojení Johnsona a využití moderních technologií na maximum se opravdu vyplatilo.


(photo&video: )

Články k filmu

Zobrazit všechny články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací