Shoky & Morthy: Poslední velká akce (2021)

Režie:
Premiéra v ČR: 5. 8. 2021 ()

Synopse: Shoky a Morthy jsou kamarádi od školních let a zároveň youtubeři s našláplou kariérou. Morthyho však už jejich dětinské pranky přestávají bavit, také díky vlivu jeho přítelkyně, ambiciózní influencerky Sáry. Když poslední video kluků sklidí na sítích vlnu kritiky, jejich kanál přestane vydělávat a vyslouží si za něj veřejně prospěšné práce, vypadá to na jejich definitivní rozchod. Jedinou šancí, jak si napravit youtuberskou pověst, je společný plán na „poslední velkou akci“. Shoky, Morthy, Sára, svérázná lovkyně duchů Lucie a prodejce vysavačů (a neúspěšný youtuber) Radomil se vydávají po dálnici D1 na divokou jízdu vstříc objasnění záhady Devíti křížů.

Recenze:
Očekávaný projekt Andyho Fehu je na světě. Co se stane, když prankové duo a čtyřicátník pokoušející se prorazit na YouTube společně vyrazí natáčet dokument s hororovým námětem? Shoky (Štěpán Kozub) a Morthy (Jakub Štáfek) jsou nerozluční kamarádi a úspěšní youtubeři. Tedy až do chvíle, než jedno z jejich prankových videí nedopadne podle představ a oni čelí kritice veřejnosti, problémům se zákonem, ale pro vlivné influencery asi nejbolestivěji – odlivu fanoušků.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací