Slídil (2014)

Film

slidil_2014_plakat

Režie:


Premiéra v ČR: 29. 1. 2015 ()Oficiální synopse:
Příběh vypráví o mladíkovi Lou Bloomovi (Jake Gyllenhaal), který se snaží prosadit jako novinář. Nedaří se mu najít uplatnění v již zavedených agenturách a tak se vrhne na vlastní pěst do pátrání po stopách zločinu. Pro atraktivní novinářský materiál se neštítí udělat cokoliv.
(photo&video: )

Galerie

Galerie:
(photo&video: )

Video

Trailer:

(photo&video: )

Recenze

Recenze:
slidil_2014_plakat

Hlavní hrdina zoufale shání práci, až se shodou okolností dostane k natáčení dopravní nehody. Chopí se příležitosti a brzy může své krvavé nahrávky prodávat do televize. Záměrně si vybere nepříliš úspěšnou stanici, protože ví, že její zpravodajství se na něm stane téměř závislé. Buduje svou úspěšnou kariéru na bolesti a smrti jiných lidí. Aniž by sám životy bral, svým hyenistickým zaznamenáváním utrpení, jenž povyšuje až na hrůzné umění, je vlastně mnohem horší než kdejaký vrah. Tempo příběhu sice není nijak strhující, ale o to více nás znepokojuje. S napětím čekáme, až z policejní vysílačky zazní hlášení o slibné nehodě či přepadení, a v té chvíli nabírají události rychlý spád.


(photo&video: )

Články k filmu

Zobrazit všechny články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací